Cennik usług budowlanych

Zlecenia budowlane

Zlecę wykonanie balustrad - Warszawa
Zlecę wykonanie balustrad schodowych wraz z pochwytami, wysokość to 110cm. Balustrady wykonane z profili ocynkowanych malowanych proszkowo, montaż pochwytu drewnianego dąb...
Zlecę wykonanie podbitki pcv - Wojkowice
Zlecę wykonanie podbitki (konstrukcja jest wykonana) z pcv. Interesują mnie Wykonawcy z doświadczeniem. Możliwość rozpoczęcia prac od zaraz. Proszę o kontakt telefoniczny.
Zlecę murowanie doniczek - Wojkowice
Zlecę wymurowanie 20 doniczek z łupka. Szczegółów udzielę telefonicznie.
Remont dachów kompleksu garażowego - Warszawa
Wspólnota remont dachów i rynien kompleksu garażowego: 8 budynków garażowych. Zakres prac: wymiana rynien oraz pasa nadrynnowego oraz kominków wentylacyjnych na metalowe...
Zlecę budowę drogi - Pólko
Zlecę wykonanie 40mb drogi dojazdowej o szerokości 5m. Podłoże gliniaste, nawierzchnia z tłucznia.
Zlecę montaż domofonu - Toporowice
Zlecę montaż domofonu. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę o poważne oferty, oczekuję gwarancji na wykonaną usługę.
Zlecę wykonanie projektu garażu - Łączna
Zlecę wykonanie projektu garażu o powierzchni 62m2. Garaż z przeznaczeniem na samochód dostawczy i osobowy wykonany z płyt betonowych i betonowych słupków. Konstrukcja prostokątna...
Zlecę montaż napędu bramy - Toporowice
Zlecę montaż napędu do bramy. Jedna z bram jest wjazdowa dwuskrzydłowa, zaś druga garażowa segmentowa. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę...
Zlecę montaż szamba - Opypy
Zlecę dostawę oraz montaż szamba. Interesuje mnie kompleksowa usługa wraz z wykopem instalacją szamba wraz z atestami niezbędnymi do odbioru budynku i podłączenie do budynku.
Zlecę obłożenie kominów blachą - Sosnowiec
Zlecę obłożenie trzech kominów blachą cynkową. Więcej szczegółów udzielę telefonicznie.

 

Szukaj:

Cyklinowanie,układanie podłóg drewnianych, montaż tarasów i elewa

Data:
Województwo:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
30-07-2014 godz. 10:01:04
Zachodniopomorskie
Szczecin
182

zdjęcia dla ogloszenia:Opis:

Firma Parkiet Plus Marszałek zajmuje się sprzedażą parkietów , desek ,panel , chemii parkieciarskiej oraz usługami w zakresie renowacji i montażu podłóg drewnianych , tarasów i elewacji.
Kontakt: sklep Parkiet Plus ul. Świerczewska 52 , Szczecin
tel.91 48 33 138 , kom. 603 990 217

Ogłoszenie modyfikowane: 03-07-2012 13:35:15


Pokaż formularz kontaktu...

przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:

Zlecenia budowlane i remontowe


Inne ogłoszenia w kategorii:

 

cena: 20,00 zł
Firma dombex oferuje profesjonalne usługi parkieciarskie: -pomiar wilgotności -układanie paneli,parkietu,deski -przekładki,naprawy -montaż(...)

Zapraszam do skorzystania z usług naszej firmy ! oferujemy: drobne wyburzenia, pełny zakres prac w instalacjach elektrycznych, instalacjach(...)

Remonty i wykończenia mieszkań, malowanie, szpachlowanie, układanie paneli podłogowych, kafelkowanie itp. docieplenia budynków, tynki strukturalne,(...)

cena: 40,00 zł
Solidny kafelkarz - kafelkowanie - szpachlowanie,malowanie - drobna elektryka i hydraulika - sufity podwieszane - ścianki działowe referencje(...)

Solidna brygada z ukrainy podejmie prace budowlane oraz remontowe w konkurencyjnych cenach. budowa domów od podstaw wszelkiego rodzaju prace(...)

cena: 600,00 zł
Remont to zadanie które należy powierzyć fachowcom i firma remonty lublin do nich należy. remont zlecony nam to nie tylko gwarancja profesjonalnego(...)

Solidna brygada z ukrainy podejmie prace budowlane oraz remontowe w konkurencyjnych cenach. budowa domów od podstaw wszelkiego rodzaju prace(...)

Oferuje usługi drobnych napraw oraz remontów domów lub mieszkań. hydraulika, elektryka, składanie mebli, montaż drzwi. w razie pytań proszę(...)

cena: 365,00 zł
Zbiornik 80 litrów. pierwsze foto. posiadamy każą pojemność zbiorników. lekkie, trwałe, z polietylenu. przepierzenia, które posiada(...)

Jesteśmy firmą remontowo budowlana działającą na terenie wrocławia i okolic. zajmujemy się wykończeniami wnętrz oraz remontem starszych(...)

REGULAMIN
Copyright © 2012 ogloszenia-budowlane.net