Cennik usług budowlanych

Zlecenia budowlane

Zlecę wykonanie balustrad - Warszawa
Zlecę wykonanie balustrad schodowych wraz z pochwytami, wysokość to 110cm. Balustrady wykonane z profili ocynkowanych malowanych proszkowo, montaż pochwytu drewnianego dąb...
Zlecę wykonanie podbitki pcv - Wojkowice
Zlecę wykonanie podbitki (konstrukcja jest wykonana) z pcv. Interesują mnie Wykonawcy z doświadczeniem. Możliwość rozpoczęcia prac od zaraz. Proszę o kontakt telefoniczny.
Zlecę murowanie doniczek - Wojkowice
Zlecę wymurowanie 20 doniczek z łupka. Szczegółów udzielę telefonicznie.
Remont dachów kompleksu garażowego - Warszawa
Wspólnota remont dachów i rynien kompleksu garażowego: 8 budynków garażowych. Zakres prac: wymiana rynien oraz pasa nadrynnowego oraz kominków wentylacyjnych na metalowe...
Zlecę budowę drogi - Pólko
Zlecę wykonanie 40mb drogi dojazdowej o szerokości 5m. Podłoże gliniaste, nawierzchnia z tłucznia.
Zlecę montaż domofonu - Toporowice
Zlecę montaż domofonu. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę o poważne oferty, oczekuję gwarancji na wykonaną usługę.
Zlecę wykonanie projektu garażu - Łączna
Zlecę wykonanie projektu garażu o powierzchni 62m2. Garaż z przeznaczeniem na samochód dostawczy i osobowy wykonany z płyt betonowych i betonowych słupków. Konstrukcja prostokątna...
Zlecę montaż napędu bramy - Toporowice
Zlecę montaż napędu do bramy. Jedna z bram jest wjazdowa dwuskrzydłowa, zaś druga garażowa segmentowa. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę...
Zlecę montaż szamba - Opypy
Zlecę dostawę oraz montaż szamba. Interesuje mnie kompleksowa usługa wraz z wykopem instalacją szamba wraz z atestami niezbędnymi do odbioru budynku i podłączenie do budynku.
Zlecę obłożenie kominów blachą - Sosnowiec
Zlecę obłożenie trzech kominów blachą cynkową. Więcej szczegółów udzielę telefonicznie.

 

Szukaj:

Cyklinowanie,układanie podłóg drewnianych, montaż tarasów i elewa

Data:
Województwo:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
21-10-2014 godz. 10:14:21
Zachodniopomorskie
Szczecin
230

zdjęcia dla ogloszenia:Opis:

Firma Parkiet Plus Marszałek zajmuje się sprzedażą parkietów , desek ,panel , chemii parkieciarskiej oraz usługami w zakresie renowacji i montażu podłóg drewnianych , tarasów i elewacji.
Kontakt: sklep Parkiet Plus ul. Świerczewska 52 , Szczecin
tel.91 48 33 138 , kom. 603 990 217

Ogłoszenie modyfikowane: 03-07-2012 13:35:15


Pokaż formularz kontaktu...

przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:

Zlecenia budowlane i remontowe


Inne ogłoszenia w kategorii:

 

cena: 50,00 zł
Zajmujemy siĘ kompleksowym wykoŃczeniem wnĘtrz domÓw i mieszkaŃ od a-z. jesteŚmy spokojnĄ ekipĄ powaŻnie i profesjonalnie podchodzĄcĄ(...)

Szybko i solidnie oraz w przystępnej cenie wykonujemy remonty oraz wykańczamy wnętrza do stanu 'pod klucz'. bardzo duże doświadczenie(...)

cena: 4,00 zł
Wiercę otwory pod instalacje c.o., elektryczne, wentylację o średnicach 82, 132, 172, 200 mm. wykonuję również kompletne instalacje c.o..(...)

Usługi hydrauliczne,instalacje gazowe z uprawnieniami sep-tanio pomiary szczelności inst.gaz tel. 606 673 039 71 398 50 70 e-mail: wegrzynski@op.pl(...)

Modernizacje,naprawy,wymiany i wykonawstwo nowych wew.inst. gazowych,wodno-kanalizacyjnych i c.o.montaż kuchni i kotłów c.o. i c.w.okresowe(...)

Zajmuję się generalnym remontowaniem mieszkań oraz pracami wykończeniowymi.w zakres moich usług wchodzi:malowanie,kafelkowanie, podwieszanie(...)

Usługi remontowe,układanie kostki brukowej.sprawna ekipa,tanio,szybko,solidnie.podejmiemy zlecenia

cena: 1,00 zł
Kompleksowe remonty domów i mieszkań kom.881-226-901 szybko tanio i solidnie kosztorys i dojazd do klienta gratis zadzwoŃ na pewno(...)

Firma alppol usługi wysokościowe oferuje profesjonalne usługi w zakresie: malowanie dachow kompleksowe remonty dachow czyszczenie kominow mycie(...)

Kompleksowe usŁugi remontowe (złota rączka)

REGULAMIN
Copyright © 2012 ogloszenia-budowlane.net