Cennik usług budowlanych

Zlecenia budowlane

Zlecę wykonanie balustrad - Warszawa
Zlecę wykonanie balustrad schodowych wraz z pochwytami, wysokość to 110cm. Balustrady wykonane z profili ocynkowanych malowanych proszkowo, montaż pochwytu drewnianego dąb...
Zlecę wykonanie podbitki pcv - Wojkowice
Zlecę wykonanie podbitki (konstrukcja jest wykonana) z pcv. Interesują mnie Wykonawcy z doświadczeniem. Możliwość rozpoczęcia prac od zaraz. Proszę o kontakt telefoniczny.
Zlecę murowanie doniczek - Wojkowice
Zlecę wymurowanie 20 doniczek z łupka. Szczegółów udzielę telefonicznie.
Remont dachów kompleksu garażowego - Warszawa
Wspólnota remont dachów i rynien kompleksu garażowego: 8 budynków garażowych. Zakres prac: wymiana rynien oraz pasa nadrynnowego oraz kominków wentylacyjnych na metalowe...
Zlecę budowę drogi - Pólko
Zlecę wykonanie 40mb drogi dojazdowej o szerokości 5m. Podłoże gliniaste, nawierzchnia z tłucznia.
Zlecę montaż domofonu - Toporowice
Zlecę montaż domofonu. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę o poważne oferty, oczekuję gwarancji na wykonaną usługę.
Zlecę wykonanie projektu garażu - Łączna
Zlecę wykonanie projektu garażu o powierzchni 62m2. Garaż z przeznaczeniem na samochód dostawczy i osobowy wykonany z płyt betonowych i betonowych słupków. Konstrukcja prostokątna...
Zlecę montaż napędu bramy - Toporowice
Zlecę montaż napędu do bramy. Jedna z bram jest wjazdowa dwuskrzydłowa, zaś druga garażowa segmentowa. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę...
Zlecę montaż szamba - Opypy
Zlecę dostawę oraz montaż szamba. Interesuje mnie kompleksowa usługa wraz z wykopem instalacją szamba wraz z atestami niezbędnymi do odbioru budynku i podłączenie do budynku.
Zlecę obłożenie kominów blachą - Sosnowiec
Zlecę obłożenie trzech kominów blachą cynkową. Więcej szczegółów udzielę telefonicznie.

 

Szukaj:

Cyklinowanie,układanie podłóg drewnianych, montaż tarasów i elewa

Data:
Województwo:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
07-02-2015 godz. 09:48:49
Zachodniopomorskie
Szczecin
315

zdjęcia dla ogloszenia:Opis:

Firma Parkiet Plus Marszałek zajmuje się sprzedażą parkietów , desek ,panel , chemii parkieciarskiej oraz usługami w zakresie renowacji i montażu podłóg drewnianych , tarasów i elewacji.
Kontakt: sklep Parkiet Plus ul. Świerczewska 52 , Szczecin
tel.91 48 33 138 , kom. 603 990 217

Ogłoszenie modyfikowane: 03-07-2012 13:35:15


Pokaż formularz kontaktu...

przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:

Zlecenia budowlane i remontowe


Inne ogłoszenia w kategorii:

 

cena: 1,00 zł
Firma "remo-land" zajmuje się nowoczesnymi remontami wnętrz w kompleksowym zakresie usług. posiadamy wyspecjalizowanych pracowników(...)

Tel. 606-607-584 oferuje wykonanie prac w zakresie: -malowanie, szpachlowanie -ocieplanie zewnętrzne, tynk strukturalny -posadzkarstwo,(...)

cena: 20,00 zł
Specjalizujemy się w kompleksowych usługach remontowo-budowlanych na terenie myszkowa i okolic.posiadamy wieloletnie doświadczenie z zakresu(...)

Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem wnętrz [glazura,terakota,gładzie,malowanie,kominki,luksfery,elektryka,hydraulika,sufity podwieszane,ścianki,docieplenia,stiuki(...)

cena: 1,00 zł
I inne prace remontowo- wykoŃczeniowe. ( przy tapetach doświadczenie w niemczech ). tel.508 726 558

Kompleksowe odnawianie mieszkań i budynków mieszkalnych. - zabudowa i aranżacja pomieszczeń -malowanie i szpachlowanie -tynki -płytki -przeróbki(...)

cena: 25,00 zł
Cyklinowanie podłóg drewnianych ,kompleksowo ,naprawy ,układanie parkietu,montaz listw ,cokołów 880735461 lub piotr0101711@wp.pl

Proponujemy usługi remontowo-budowlane w pełnym zakresie prac. nasza oferta: - wszelkie roboty gipsowe-gładzie gipsowe,sufity podwieszane,ścianki(...)

cena: 99,00 zł
DzierŻoniÓw instalacje anten satelitarnych naziemnych cyfrowych i sprzedaz ,,zadzwon tel 793734003,, * montaż cyfrowych zestawów satelitarnych(...)

Firma tom-bud oferuje kompleksowe docieplenia budynków, tynkowanie, montaż stolarki okiennej i drzwi oraz wykańczanie wnętrz (gładzie, malowanie,(...)

REGULAMIN
Copyright © 2012 ogloszenia-budowlane.net