Cennik usług budowlanych

Zlecenia budowlane

Zlecę wykonanie balustrad - Warszawa
Zlecę wykonanie balustrad schodowych wraz z pochwytami, wysokość to 110cm. Balustrady wykonane z profili ocynkowanych malowanych proszkowo, montaż pochwytu drewnianego dąb...
Zlecę wykonanie podbitki pcv - Wojkowice
Zlecę wykonanie podbitki (konstrukcja jest wykonana) z pcv. Interesują mnie Wykonawcy z doświadczeniem. Możliwość rozpoczęcia prac od zaraz. Proszę o kontakt telefoniczny.
Zlecę murowanie doniczek - Wojkowice
Zlecę wymurowanie 20 doniczek z łupka. Szczegółów udzielę telefonicznie.
Remont dachów kompleksu garażowego - Warszawa
Wspólnota remont dachów i rynien kompleksu garażowego: 8 budynków garażowych. Zakres prac: wymiana rynien oraz pasa nadrynnowego oraz kominków wentylacyjnych na metalowe...
Zlecę budowę drogi - Pólko
Zlecę wykonanie 40mb drogi dojazdowej o szerokości 5m. Podłoże gliniaste, nawierzchnia z tłucznia.
Zlecę montaż domofonu - Toporowice
Zlecę montaż domofonu. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę o poważne oferty, oczekuję gwarancji na wykonaną usługę.
Zlecę wykonanie projektu garażu - Łączna
Zlecę wykonanie projektu garażu o powierzchni 62m2. Garaż z przeznaczeniem na samochód dostawczy i osobowy wykonany z płyt betonowych i betonowych słupków. Konstrukcja prostokątna...
Zlecę montaż napędu bramy - Toporowice
Zlecę montaż napędu do bramy. Jedna z bram jest wjazdowa dwuskrzydłowa, zaś druga garażowa segmentowa. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę...
Zlecę montaż szamba - Opypy
Zlecę dostawę oraz montaż szamba. Interesuje mnie kompleksowa usługa wraz z wykopem instalacją szamba wraz z atestami niezbędnymi do odbioru budynku i podłączenie do budynku.
Zlecę obłożenie kominów blachą - Sosnowiec
Zlecę obłożenie trzech kominów blachą cynkową. Więcej szczegółów udzielę telefonicznie.

 

Szukaj:

Cyklinowanie,układanie podłóg drewnianych, montaż tarasów i elewa

Data:
Województwo:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
07-02-2015 godz. 09:48:49
Zachodniopomorskie
Szczecin
281

zdjęcia dla ogloszenia:Opis:

Firma Parkiet Plus Marszałek zajmuje się sprzedażą parkietów , desek ,panel , chemii parkieciarskiej oraz usługami w zakresie renowacji i montażu podłóg drewnianych , tarasów i elewacji.
Kontakt: sklep Parkiet Plus ul. Świerczewska 52 , Szczecin
tel.91 48 33 138 , kom. 603 990 217

Ogłoszenie modyfikowane: 03-07-2012 13:35:15


Pokaż formularz kontaktu...

przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:

Zlecenia budowlane i remontowe


Inne ogłoszenia w kategorii:

 

Wykonujemy prace wykończeniowe i remontowe: płytki, hydraulika, elektryka, malowanie, podłogi różnego rodzaju, zabudowy gipsowo-kartonowe,(...)

cena: 1,00 zł
Witam, serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty naszej firmy. szeroka oferta i niskie ceny. w ofercie m.in.: -montaż drzwi(...)

cena: 1,00 zł
Wykonujemy wszystkie prace szybko, czysto, terminowo i w konkurencyjnej cenie, malowanie już od 5zł/m2, glazura od 39zł/m2 i panele od 13zł/m2. zajmujemy(...)

Uslugi remontowe i budowlane. malowanie -szpachlowanie -remonty lazienek,kuchni -podlogi -tapetowanie -ogrzewanie podlogowe kontakt(...)

Paint & plaster oferuje państwu usługi w zakresie kompleksowego remontu, wykonawstwa obiektów budowlanych a także doradztwa technicznego.(...)

Usuwanie awarii kanalizacyjnych przy pomocy specjalistycznego sprzętu wuko oraz sprężyn elektrycznych o róznych długościach i grubościach(...)

Solidna brygada z ukrainy podejmie prace budowlane oraz remontowe w konkurencyjnych cenach. budowa domów od podstaw wszelkiego rodzaju prace(...)

cena: 1,00 zł
Kompleksowe remonty domów i mieszkań kom.881-226-901 szybko tanio i solidnie kosztorys i dojazd do klienta gratis zadzwoŃ na pewno(...)

cena: 1,00 zł
Usługi hydrauliczne ,remonty instalacji , usuwanie awarii ,przecieków , montaż instalacji co , wod-kan . szybko,tanio i solidnie kontakt(...)

Wykonujemy kompleksowe remonty i wykończenia domów.więcej na www.remonty-renowacje.strefa.pl

REGULAMIN
Copyright © 2012 ogloszenia-budowlane.net