Cennik usług budowlanych

Zlecenia budowlane

Zlecę wykonanie balustrad - Warszawa
Zlecę wykonanie balustrad schodowych wraz z pochwytami, wysokość to 110cm. Balustrady wykonane z profili ocynkowanych malowanych proszkowo, montaż pochwytu drewnianego dąb...
Zlecę wykonanie podbitki pcv - Wojkowice
Zlecę wykonanie podbitki (konstrukcja jest wykonana) z pcv. Interesują mnie Wykonawcy z doświadczeniem. Możliwość rozpoczęcia prac od zaraz. Proszę o kontakt telefoniczny.
Zlecę murowanie doniczek - Wojkowice
Zlecę wymurowanie 20 doniczek z łupka. Szczegółów udzielę telefonicznie.
Remont dachów kompleksu garażowego - Warszawa
Wspólnota remont dachów i rynien kompleksu garażowego: 8 budynków garażowych. Zakres prac: wymiana rynien oraz pasa nadrynnowego oraz kominków wentylacyjnych na metalowe...
Zlecę budowę drogi - Pólko
Zlecę wykonanie 40mb drogi dojazdowej o szerokości 5m. Podłoże gliniaste, nawierzchnia z tłucznia.
Zlecę montaż domofonu - Toporowice
Zlecę montaż domofonu. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę o poważne oferty, oczekuję gwarancji na wykonaną usługę.
Zlecę wykonanie projektu garażu - Łączna
Zlecę wykonanie projektu garażu o powierzchni 62m2. Garaż z przeznaczeniem na samochód dostawczy i osobowy wykonany z płyt betonowych i betonowych słupków. Konstrukcja prostokątna...
Zlecę montaż napędu bramy - Toporowice
Zlecę montaż napędu do bramy. Jedna z bram jest wjazdowa dwuskrzydłowa, zaś druga garażowa segmentowa. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę...
Zlecę montaż szamba - Opypy
Zlecę dostawę oraz montaż szamba. Interesuje mnie kompleksowa usługa wraz z wykopem instalacją szamba wraz z atestami niezbędnymi do odbioru budynku i podłączenie do budynku.
Zlecę obłożenie kominów blachą - Sosnowiec
Zlecę obłożenie trzech kominów blachą cynkową. Więcej szczegółów udzielę telefonicznie.

 

Szukaj:

Cyklinowanie,układanie podłóg drewnianych, montaż tarasów i elewa

Data:
Województwo:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
21-10-2014 godz. 10:14:21
Zachodniopomorskie
Szczecin
228

zdjęcia dla ogloszenia:Opis:

Firma Parkiet Plus Marszałek zajmuje się sprzedażą parkietów , desek ,panel , chemii parkieciarskiej oraz usługami w zakresie renowacji i montażu podłóg drewnianych , tarasów i elewacji.
Kontakt: sklep Parkiet Plus ul. Świerczewska 52 , Szczecin
tel.91 48 33 138 , kom. 603 990 217

Ogłoszenie modyfikowane: 03-07-2012 13:35:15


Pokaż formularz kontaktu...

przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:

Zlecenia budowlane i remontowe


Inne ogłoszenia w kategorii:

 

cena: 20,00 zł
Specjalizujemy się w kompleksowych usługach remontowo-budowlanych na terenie myszkowa i okolic.posiadamy wieloletnie doświadczenie z zakresu(...)

cena: 1,00 zł
Błyskawiczne pożyczki w 15 minut dla osób bezrobotnych, bez zdolności kredytowej i bez zbędnych zaświadczeń i oświadczeń . szczegóły(...)

cena: 99,00 zł
DzierŻoniÓw instalacje anten satelitarnych naziemnych cyfrowych i sprzedaz ,,zadzwon tel 793734003,, * montaż cyfrowych zestawów satelitarnych(...)

Wykonam pełny zakres prac remontowych,adaptacyjnych i wykończeniowych od a do z. glazura,terakota,zabudowy gk i ...wiele więcej ,,pod klucz''.(...)

cena: 1,00 zł
Solidnie i tanio wykonujemy kompleksowe remonty wnętrz mieszkalnych i biurowych. ocieplenia i renowacje elewacji. adaptacja i ocieplenia poddaszy.malowanie,(...)

Oferuje państwu kompleksowe wykończenie wnętrz doradztwo w przeprowadzeniu remontu.przeprowadze kompleksowy remont mieszkania,biura,domku(...)

Usługi hydrauliczne,instalacje gazowe z uprawnieniami sep-tanio pomiary szczelności inst.gaz tel. 606 673 039 71 398 50 70 e-mail: wegrzynski@op.pl(...)

Świadczymy usługi w zakresie remontów mieszkań, domków oraz inne prace budowlane.wykonujemy także usługi elektryczne.działamy na terenie(...)

cena: 99,00 zł
Swidnica instalacje anten satelitarnych naziemnych cyfrowych i sprzedaz ,,zadzwon tel 793734003,, * montaż cyfrowych zestawów satelitarnych(...)

Zajmuję się cyklinowaniem i lakierownie parkietów i podłóg drewnianych, itp. zapraszam do korzystania z moich usług! mam dobre ceny i duży(...)

REGULAMIN
Copyright © 2012 ogloszenia-budowlane.net