Cennik usług budowlanych

Zlecenia budowlane

Zlecę wykonanie balustrad - Warszawa
Zlecę wykonanie balustrad schodowych wraz z pochwytami, wysokość to 110cm. Balustrady wykonane z profili ocynkowanych malowanych proszkowo, montaż pochwytu drewnianego dąb...
Zlecę wykonanie podbitki pcv - Wojkowice
Zlecę wykonanie podbitki (konstrukcja jest wykonana) z pcv. Interesują mnie Wykonawcy z doświadczeniem. Możliwość rozpoczęcia prac od zaraz. Proszę o kontakt telefoniczny.
Zlecę murowanie doniczek - Wojkowice
Zlecę wymurowanie 20 doniczek z łupka. Szczegółów udzielę telefonicznie.
Remont dachów kompleksu garażowego - Warszawa
Wspólnota remont dachów i rynien kompleksu garażowego: 8 budynków garażowych. Zakres prac: wymiana rynien oraz pasa nadrynnowego oraz kominków wentylacyjnych na metalowe...
Zlecę budowę drogi - Pólko
Zlecę wykonanie 40mb drogi dojazdowej o szerokości 5m. Podłoże gliniaste, nawierzchnia z tłucznia.
Zlecę montaż domofonu - Toporowice
Zlecę montaż domofonu. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę o poważne oferty, oczekuję gwarancji na wykonaną usługę.
Zlecę wykonanie projektu garażu - Łączna
Zlecę wykonanie projektu garażu o powierzchni 62m2. Garaż z przeznaczeniem na samochód dostawczy i osobowy wykonany z płyt betonowych i betonowych słupków. Konstrukcja prostokątna...
Zlecę montaż napędu bramy - Toporowice
Zlecę montaż napędu do bramy. Jedna z bram jest wjazdowa dwuskrzydłowa, zaś druga garażowa segmentowa. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę...
Zlecę montaż szamba - Opypy
Zlecę dostawę oraz montaż szamba. Interesuje mnie kompleksowa usługa wraz z wykopem instalacją szamba wraz z atestami niezbędnymi do odbioru budynku i podłączenie do budynku.
Zlecę obłożenie kominów blachą - Sosnowiec
Zlecę obłożenie trzech kominów blachą cynkową. Więcej szczegółów udzielę telefonicznie.

 

Szukaj:

Cyklinowanie,układanie podłóg drewnianych, montaż tarasów i elewa

Data:
Województwo:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
21-10-2014 godz. 10:14:21
Zachodniopomorskie
Szczecin
232

zdjęcia dla ogloszenia:Opis:

Firma Parkiet Plus Marszałek zajmuje się sprzedażą parkietów , desek ,panel , chemii parkieciarskiej oraz usługami w zakresie renowacji i montażu podłóg drewnianych , tarasów i elewacji.
Kontakt: sklep Parkiet Plus ul. Świerczewska 52 , Szczecin
tel.91 48 33 138 , kom. 603 990 217

Ogłoszenie modyfikowane: 03-07-2012 13:35:15


Pokaż formularz kontaktu...

przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:

Zlecenia budowlane i remontowe


Inne ogłoszenia w kategorii:

 

cena: 30,00 zł
Układanie , cyklinowanie , lakierowanie , olejowanie podłóg (parkiet, deski, panele itp) cena 30 zł jest za cyklinowanie z lakierowaniem(...)

Witam. remontami i wykończeniem mieszkań zajmuję się od 1983 roku. oferuję konkurencyjne ceny i rabaty poparte profesjonalnym wykonawstwem(...)

Remonty legnica już prawie 20lat na lokalnym rynku!!! wykonujemy kompleksowo remonty i wykończenia mieszkań, łazienek, domów, biur oraz(...)

Witam gdy potrzebujesz szybkiej solidnej i taniej pomocy w remoncie mieszkania firmy a także drobnych napraw to dobrze trafiles gdyż zajmuję(...)

cena: 10,00 zł
Oferuję państwu kompleksowe wykończenia mieszkań ,biur , domków jednorodzinnych.wykonujemy;tynki maszynowe oraz reczne,ocieplanie,gipsy(...)

cena: 365,00 zł
Zbiornik 80 litrów. pierwsze foto. posiadamy każą pojemność zbiorników. lekkie, trwałe, z polietylenu. przepierzenia, które posiada(...)

cena: 1,00 zł
Wykonujemy kute balustrady,ogrodzenia,bramy,meble i inne gadżety kute.zapraszamy na naszą stronę internetową www.danielo.com.pl . telefon(...)

Oferujemy państwu szeroki zakres usług remontowo-wykończeniowych, wykonujemy prace: - glazurnicze - malarskie - elektryczne - hydrauliczne - stolarskie - ślusarskie (...)

cena: 99,00 zł
Nysa instalacje anten satelitarnych naziemnych cyfrowych i sprzedaz ,,zadzwon tel 793734003,, * montaż cyfrowych zestawów satelitarnych oraz(...)

Nasza firma świadczy usługi w zakresie kompleksowych remontów mieszkań biur sklepów , na nasze usługi udzielamy pisemną gwarancje i wystawiamy(...)

REGULAMIN
Copyright © 2012 ogloszenia-budowlane.net