Cennik usług budowlanych

Zlecenia budowlane

Zlecę wykonanie balustrad - Warszawa
Zlecę wykonanie balustrad schodowych wraz z pochwytami, wysokość to 110cm. Balustrady wykonane z profili ocynkowanych malowanych proszkowo, montaż pochwytu drewnianego dąb...
Zlecę wykonanie podbitki pcv - Wojkowice
Zlecę wykonanie podbitki (konstrukcja jest wykonana) z pcv. Interesują mnie Wykonawcy z doświadczeniem. Możliwość rozpoczęcia prac od zaraz. Proszę o kontakt telefoniczny.
Zlecę murowanie doniczek - Wojkowice
Zlecę wymurowanie 20 doniczek z łupka. Szczegółów udzielę telefonicznie.
Remont dachów kompleksu garażowego - Warszawa
Wspólnota remont dachów i rynien kompleksu garażowego: 8 budynków garażowych. Zakres prac: wymiana rynien oraz pasa nadrynnowego oraz kominków wentylacyjnych na metalowe...
Zlecę budowę drogi - Pólko
Zlecę wykonanie 40mb drogi dojazdowej o szerokości 5m. Podłoże gliniaste, nawierzchnia z tłucznia.
Zlecę montaż domofonu - Toporowice
Zlecę montaż domofonu. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę o poważne oferty, oczekuję gwarancji na wykonaną usługę.
Zlecę wykonanie projektu garażu - Łączna
Zlecę wykonanie projektu garażu o powierzchni 62m2. Garaż z przeznaczeniem na samochód dostawczy i osobowy wykonany z płyt betonowych i betonowych słupków. Konstrukcja prostokątna...
Zlecę montaż napędu bramy - Toporowice
Zlecę montaż napędu do bramy. Jedna z bram jest wjazdowa dwuskrzydłowa, zaś druga garażowa segmentowa. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę...
Zlecę montaż szamba - Opypy
Zlecę dostawę oraz montaż szamba. Interesuje mnie kompleksowa usługa wraz z wykopem instalacją szamba wraz z atestami niezbędnymi do odbioru budynku i podłączenie do budynku.
Zlecę obłożenie kominów blachą - Sosnowiec
Zlecę obłożenie trzech kominów blachą cynkową. Więcej szczegółów udzielę telefonicznie.

 

Szukaj:

Cyklinowanie,układanie podłóg drewnianych, montaż tarasów i elewa

Data:
Województwo:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
28-08-2014 godz. 09:10:07
Zachodniopomorskie
Szczecin
207

zdjęcia dla ogloszenia:Opis:

Firma Parkiet Plus Marszałek zajmuje się sprzedażą parkietów , desek ,panel , chemii parkieciarskiej oraz usługami w zakresie renowacji i montażu podłóg drewnianych , tarasów i elewacji.
Kontakt: sklep Parkiet Plus ul. Świerczewska 52 , Szczecin
tel.91 48 33 138 , kom. 603 990 217

Ogłoszenie modyfikowane: 03-07-2012 13:35:15


Pokaż formularz kontaktu...

przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:

Zlecenia budowlane i remontowe


Inne ogłoszenia w kategorii:

 

cena: 40,00 zł
Solidny kafelkarz - kafelkowanie - szpachlowanie,malowanie - drobna elektryka i hydraulika - sufity podwieszane - ścianki działowe referencje(...)

Wykańczamy!remontujemy! potrzebujesz firmy która zajmie się twoim domem,lub mieszkaniem? dobrze trafiłeś! wykonujemy wszelkie prace remontowo-budowlane(...)

cena: 1,00 zł
Witam, serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty naszej firmy. szeroka oferta i niskie ceny. w ofercie m.in.: -montaż drzwi(...)

Oferujemy państwu szeroki zakres usług remontowo-wykończeniowych, wykonujemy prace: - glazurnicze - malarskie - elektryczne - hydrauliczne - stolarskie - ślusarskie (...)

cena: 20,00 zł
Usługi remontowo-budowlane budynków mieszkalnych, przemysłowych, użyteczności publicznej oraz wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania,(...)

cena: 99,00 zł
DzierŻoniÓw instalacje anten satelitarnych naziemnych cyfrowych i sprzedaz ,,zadzwon tel 793734003,, * montaż cyfrowych zestawów satelitarnych(...)

cena: 1,00 zł
I inne prace remontowo- wykoŃczeniowe. tel.508 726 558

Firma filar specjalizuje się we wszelkich pracach remontowych biur i mieszkań w  województwie śląskim. oferowane przez nas usługi realizujemy(...)

cena: 1,00 zł
Wykonujemy kute balustrady,ogrodzenia,bramy,meble i inne gadżety kute.zapraszamy na naszą stronę internetową www.danielo.com.pl . telefon(...)

Wykonuję prace glazurnicze, malarskie, zabudowy płytami gipsowo-kartonowymi (też sufity podwieszane). zajmuję się też instalacjami elektrycznymi,(...)

REGULAMIN
Copyright © 2012 ogloszenia-budowlane.net