Cennik usług budowlanych

Zlecenia budowlane

Zlecę wykonanie balustrad - Warszawa
Zlecę wykonanie balustrad schodowych wraz z pochwytami, wysokość to 110cm. Balustrady wykonane z profili ocynkowanych malowanych proszkowo, montaż pochwytu drewnianego dąb...
Zlecę wykonanie podbitki pcv - Wojkowice
Zlecę wykonanie podbitki (konstrukcja jest wykonana) z pcv. Interesują mnie Wykonawcy z doświadczeniem. Możliwość rozpoczęcia prac od zaraz. Proszę o kontakt telefoniczny.
Zlecę murowanie doniczek - Wojkowice
Zlecę wymurowanie 20 doniczek z łupka. Szczegółów udzielę telefonicznie.
Remont dachów kompleksu garażowego - Warszawa
Wspólnota remont dachów i rynien kompleksu garażowego: 8 budynków garażowych. Zakres prac: wymiana rynien oraz pasa nadrynnowego oraz kominków wentylacyjnych na metalowe...
Zlecę budowę drogi - Pólko
Zlecę wykonanie 40mb drogi dojazdowej o szerokości 5m. Podłoże gliniaste, nawierzchnia z tłucznia.
Zlecę montaż domofonu - Toporowice
Zlecę montaż domofonu. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę o poważne oferty, oczekuję gwarancji na wykonaną usługę.
Zlecę wykonanie projektu garażu - Łączna
Zlecę wykonanie projektu garażu o powierzchni 62m2. Garaż z przeznaczeniem na samochód dostawczy i osobowy wykonany z płyt betonowych i betonowych słupków. Konstrukcja prostokątna...
Zlecę montaż napędu bramy - Toporowice
Zlecę montaż napędu do bramy. Jedna z bram jest wjazdowa dwuskrzydłowa, zaś druga garażowa segmentowa. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę...
Zlecę montaż szamba - Opypy
Zlecę dostawę oraz montaż szamba. Interesuje mnie kompleksowa usługa wraz z wykopem instalacją szamba wraz z atestami niezbędnymi do odbioru budynku i podłączenie do budynku.
Zlecę obłożenie kominów blachą - Sosnowiec
Zlecę obłożenie trzech kominów blachą cynkową. Więcej szczegółów udzielę telefonicznie.

 

Szukaj:

Cyklinowanie,układanie podłóg drewnianych, montaż tarasów i elewa

Data:
Województwo:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
25-12-2014 godz. 23:28:56
Zachodniopomorskie
Szczecin
266

zdjęcia dla ogloszenia:Opis:

Firma Parkiet Plus Marszałek zajmuje się sprzedażą parkietów , desek ,panel , chemii parkieciarskiej oraz usługami w zakresie renowacji i montażu podłóg drewnianych , tarasów i elewacji.
Kontakt: sklep Parkiet Plus ul. Świerczewska 52 , Szczecin
tel.91 48 33 138 , kom. 603 990 217

Ogłoszenie modyfikowane: 03-07-2012 13:35:15


Pokaż formularz kontaktu...

przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:

Zlecenia budowlane i remontowe


Inne ogłoszenia w kategorii:

 

Kompleksowe odnawianie mieszkań i budynków mieszkalnych. - zabudowa i aranżacja pomieszczeń -malowanie i szpachlowanie -tynki -płytki -przeróbki(...)

Firma parkiet plus marszałek zajmuje się sprzedażą parkietów , desek ,panel , chemii parkieciarskiej oraz usługami w zakresie renowacji(...)

Oferuję usługi remontowo-wykończeniowe w bardzo dobrej jakości. remontujemy mieszkania, domy, obiekty handlowe, wszystko "pod klucz" firma(...)

cena: 35,00 zł
J.w

Jesteśmy głównym przedstawicielem dużego producenta parkietów, mozaik, parkietów przemysłowych i desek. oferujemy fachowe doradztwo, sprzedaż,(...)

cena: 1,00 zł
Błyskawiczne pożyczki w 15 minut dla osób bezrobotnych, bez zdolności kredytowej i bez zbędnych zaświadczeń i oświadczeń . szczegóły(...)

Witam serdecznie. Świadczę usługi remontowo-wykończeniowe, m.in.: ocieplanie poddaszy zabudowy wszelkiego rodzaju sufity podwieszane(...)

cena: 30,00 zł
Układanie , cyklinowanie , lakierowanie , olejowanie podłóg (parkiet, deski, panele itp) cena 30 zł jest za cyklinowanie z lakierowaniem(...)

Tel. 606-607-584 oferuje wykonanie prac w zakresie: -malowanie, szpachlowanie -ocieplanie zewnętrzne, tynk strukturalny -posadzkarstwo,(...)

cena: 1,00 zł
Malowanie -tapetowanie- zabudowy g-k. sufity podwieszane- panele scienne i podlogowe- elektryka niskopradowa t.z.n.domofony ,telefony, itp. gladzie(...)

REGULAMIN
Copyright © 2012 ogloszenia-budowlane.net