Cennik usług budowlanych

Zlecenia budowlane

Zlecę wykonanie balustrad - Warszawa
Zlecę wykonanie balustrad schodowych wraz z pochwytami, wysokość to 110cm. Balustrady wykonane z profili ocynkowanych malowanych proszkowo, montaż pochwytu drewnianego dąb...
Zlecę wykonanie podbitki pcv - Wojkowice
Zlecę wykonanie podbitki (konstrukcja jest wykonana) z pcv. Interesują mnie Wykonawcy z doświadczeniem. Możliwość rozpoczęcia prac od zaraz. Proszę o kontakt telefoniczny.
Zlecę murowanie doniczek - Wojkowice
Zlecę wymurowanie 20 doniczek z łupka. Szczegółów udzielę telefonicznie.
Remont dachów kompleksu garażowego - Warszawa
Wspólnota remont dachów i rynien kompleksu garażowego: 8 budynków garażowych. Zakres prac: wymiana rynien oraz pasa nadrynnowego oraz kominków wentylacyjnych na metalowe...
Zlecę budowę drogi - Pólko
Zlecę wykonanie 40mb drogi dojazdowej o szerokości 5m. Podłoże gliniaste, nawierzchnia z tłucznia.
Zlecę montaż domofonu - Toporowice
Zlecę montaż domofonu. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę o poważne oferty, oczekuję gwarancji na wykonaną usługę.
Zlecę wykonanie projektu garażu - Łączna
Zlecę wykonanie projektu garażu o powierzchni 62m2. Garaż z przeznaczeniem na samochód dostawczy i osobowy wykonany z płyt betonowych i betonowych słupków. Konstrukcja prostokątna...
Zlecę montaż napędu bramy - Toporowice
Zlecę montaż napędu do bramy. Jedna z bram jest wjazdowa dwuskrzydłowa, zaś druga garażowa segmentowa. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę...
Zlecę montaż szamba - Opypy
Zlecę dostawę oraz montaż szamba. Interesuje mnie kompleksowa usługa wraz z wykopem instalacją szamba wraz z atestami niezbędnymi do odbioru budynku i podłączenie do budynku.
Zlecę obłożenie kominów blachą - Sosnowiec
Zlecę obłożenie trzech kominów blachą cynkową. Więcej szczegółów udzielę telefonicznie.

 

Szukaj:

Kopanie stawów, rowów melioracyjnych, studni.

Data:
Województwo:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
19-05-2014 godz. 07:25:45
Warmińsko-mazurskie
Olsztyn
354

Opis:

Firma "Liskop"specjalizuje się w kopaniu stawów, rowów i studni. Jeśli chodzi o stawy gwarantujemy, że wykonany staw będzie wyglądał naturalnie, nie niszczymy drzew oraz otoczenia. W ramach usługi przeprowadzamy niwelację terenu w okół stawu. Jeśli posiadasz stary zamulony zbiornik wodny to pomożemy doprowadzić go do wcześniejszego wyglądu poprzez odmulenie dna oraz regulacje linii brzegowej. Możemy wykonać staw o okrągłym kształcie lub podkowie, palma... Firma "Liskop" kopie stawy a nie baseny przeciw pożarnicze. Życzę miłego dnia :)


Pokaż formularz kontaktu...

przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:

Zlecenia budowlane i remontowe


Inne ogłoszenia w kategorii:

 

Tel. 503 073 395 oferuję usługi: -podjęcie obowiązków kierownika budowy - podjęcie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego -(...)

cena: 1,00 zł
Wykonujemy kute balustrady ,ogrodzenia ,bramy przesuwne,meble,gadżety i inne.rok założenia firmy 1988,duże doświadczenie .zapraszamy do(...)

cena: 1,00 zł
Od wielu lat zajmujemy się produkcją masywnych altan ogrodowych pokrytych strzechą trzcinową. nasze wyroby są wykonywane przez doświadczonych(...)

cena: 35,00 zł
Instalacje-nowe,naprawy,remonty.posiadam wszystkie niezbędne uprawnienia.

cena: 30,00 zł
Oferuję sporządzenie kosztorysów budowlanych na potrzeby kredytu,likwidacji szkód dla ubezpieczalni, wyceny do przetargu,zestawienia szczegółowe(...)

cena: 40,00 zł
Zajmujemy się montażem , sprzedażą oraz demontażem folii okiennych w swojej ofercie posiadamy folie: * bezpieczne * antywłamaniowe *(...)

Solidna brygada z ukrainy podejmie prace budowlane oraz remontowe w konkurencyjnych cenach. budowa domów od podstaw wszelkiego rodzaju prace(...)

Fachowa i terminowa realizacja zleceń. tel. 696 770 109

Firma mark - bud oferujemy kompleksowe wykończenia wnętrz. wykonujemy zarówno standardowe prace związane z wykończeniem lokalu, jak i(...)

Budujemy tanio domy i pomagamy we wszystkim inwestorom

REGULAMIN
Copyright © 2012 ogloszenia-budowlane.net