Cennik usług budowlanych

Zlecenia budowlane

Zlecę wykonanie balustrad - Warszawa
Zlecę wykonanie balustrad schodowych wraz z pochwytami, wysokość to 110cm. Balustrady wykonane z profili ocynkowanych malowanych proszkowo, montaż pochwytu drewnianego dąb...
Zlecę wykonanie podbitki pcv - Wojkowice
Zlecę wykonanie podbitki (konstrukcja jest wykonana) z pcv. Interesują mnie Wykonawcy z doświadczeniem. Możliwość rozpoczęcia prac od zaraz. Proszę o kontakt telefoniczny.
Zlecę murowanie doniczek - Wojkowice
Zlecę wymurowanie 20 doniczek z łupka. Szczegółów udzielę telefonicznie.
Remont dachów kompleksu garażowego - Warszawa
Wspólnota remont dachów i rynien kompleksu garażowego: 8 budynków garażowych. Zakres prac: wymiana rynien oraz pasa nadrynnowego oraz kominków wentylacyjnych na metalowe...
Zlecę budowę drogi - Pólko
Zlecę wykonanie 40mb drogi dojazdowej o szerokości 5m. Podłoże gliniaste, nawierzchnia z tłucznia.
Zlecę montaż domofonu - Toporowice
Zlecę montaż domofonu. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę o poważne oferty, oczekuję gwarancji na wykonaną usługę.
Zlecę wykonanie projektu garażu - Łączna
Zlecę wykonanie projektu garażu o powierzchni 62m2. Garaż z przeznaczeniem na samochód dostawczy i osobowy wykonany z płyt betonowych i betonowych słupków. Konstrukcja prostokątna...
Zlecę montaż napędu bramy - Toporowice
Zlecę montaż napędu do bramy. Jedna z bram jest wjazdowa dwuskrzydłowa, zaś druga garażowa segmentowa. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę...
Zlecę montaż szamba - Opypy
Zlecę dostawę oraz montaż szamba. Interesuje mnie kompleksowa usługa wraz z wykopem instalacją szamba wraz z atestami niezbędnymi do odbioru budynku i podłączenie do budynku.
Zlecę obłożenie kominów blachą - Sosnowiec
Zlecę obłożenie trzech kominów blachą cynkową. Więcej szczegółów udzielę telefonicznie.

 

Szukaj:

Kopanie stawów, rowów melioracyjnych, studni.

Data:
Województwo:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
30-09-2014 godz. 08:35:18
Warmińsko-mazurskie
Olsztyn
447

Opis:

Firma "Liskop"specjalizuje się w kopaniu stawów, rowów i studni. Jeśli chodzi o stawy gwarantujemy, że wykonany staw będzie wyglądał naturalnie, nie niszczymy drzew oraz otoczenia. W ramach usługi przeprowadzamy niwelację terenu w okół stawu. Jeśli posiadasz stary zamulony zbiornik wodny to pomożemy doprowadzić go do wcześniejszego wyglądu poprzez odmulenie dna oraz regulacje linii brzegowej. Możemy wykonać staw o okrągłym kształcie lub podkowie, palma... Firma "Liskop" kopie stawy a nie baseny przeciw pożarnicze. Życzę miłego dnia :)


Pokaż formularz kontaktu...

przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:

Zlecenia budowlane i remontowe


Inne ogłoszenia w kategorii:

 

cena: 1,00 zł
Firma granord producent stropÓw gęstożebrowych z betonu sprężonego z jawora. zapraszam do przesŁania projektu w celu bezpŁatnej i niezobowiĄzujĄcej(...)

cena: 1 500,00 zł
Wykonawca modułowych domów, pawilonów mieszkalnych, biurowych i handlowych oferuje: nowoczesne konstrukcje w dowolnej konfiguracji. -(...)

cena: 1,00 zł
Usługi remontowo budowlane "budowa pod klucz" budowa domów od podstaw, więźby dachowe, pokrycia wszelkiego rodzaju,(...)

Firma "liskop"specjalizuje się w kopaniu stawów, rowów i studni. jeśli chodzi o stawy gwarantujemy, że wykonany staw będzie wyglądał(...)

WrocŁawskie biuro obsŁugi premysŁu uruchamia dział współpracy z branżą budowlaną. w promocji otwarcia oferujemy materiały, technologie(...)

Kompleksowe prace remontowo-wykończeniowe. wysoka jakość wykonania i duże doświadczenie gwarantujące satysfakcję. tel 602713272

Tel. 503 073 395 oferuję usługi: -podjęcie obowiązków kierownika budowy - podjęcie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego -(...)

Elektro-mal wykonujemy kompleksowe instalacje kablowe: elektryczne, tv, internet przewodowy i bezprzewodowy, multiroom, alarmowe, monitoringu.(...)

cena: 1,00 zł
Nasza oferta obejmuje pełen zakres prac związanych z budową oraz wykończeniem obiektu, m.in.: gładzie gipsowe, malowanie, tapetowanie, układanie(...)

cena: 200,00 zł
Pomiary termograficzne budynków i instalacji przemysłowych koszt około 200 zł kamera hotfind dx – detektor 160x120, wyraźne zdjęcia,(...)

REGULAMIN
Copyright © 2012 ogloszenia-budowlane.net