Cennik usług budowlanych

Zlecenia budowlane

Zlecę wykonanie balustrad - Warszawa
Zlecę wykonanie balustrad schodowych wraz z pochwytami, wysokość to 110cm. Balustrady wykonane z profili ocynkowanych malowanych proszkowo, montaż pochwytu drewnianego dąb...
Zlecę wykonanie podbitki pcv - Wojkowice
Zlecę wykonanie podbitki (konstrukcja jest wykonana) z pcv. Interesują mnie Wykonawcy z doświadczeniem. Możliwość rozpoczęcia prac od zaraz. Proszę o kontakt telefoniczny.
Zlecę murowanie doniczek - Wojkowice
Zlecę wymurowanie 20 doniczek z łupka. Szczegółów udzielę telefonicznie.
Remont dachów kompleksu garażowego - Warszawa
Wspólnota remont dachów i rynien kompleksu garażowego: 8 budynków garażowych. Zakres prac: wymiana rynien oraz pasa nadrynnowego oraz kominków wentylacyjnych na metalowe...
Zlecę budowę drogi - Pólko
Zlecę wykonanie 40mb drogi dojazdowej o szerokości 5m. Podłoże gliniaste, nawierzchnia z tłucznia.
Zlecę montaż domofonu - Toporowice
Zlecę montaż domofonu. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę o poważne oferty, oczekuję gwarancji na wykonaną usługę.
Zlecę wykonanie projektu garażu - Łączna
Zlecę wykonanie projektu garażu o powierzchni 62m2. Garaż z przeznaczeniem na samochód dostawczy i osobowy wykonany z płyt betonowych i betonowych słupków. Konstrukcja prostokątna...
Zlecę montaż napędu bramy - Toporowice
Zlecę montaż napędu do bramy. Jedna z bram jest wjazdowa dwuskrzydłowa, zaś druga garażowa segmentowa. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę...
Zlecę montaż szamba - Opypy
Zlecę dostawę oraz montaż szamba. Interesuje mnie kompleksowa usługa wraz z wykopem instalacją szamba wraz z atestami niezbędnymi do odbioru budynku i podłączenie do budynku.
Zlecę obłożenie kominów blachą - Sosnowiec
Zlecę obłożenie trzech kominów blachą cynkową. Więcej szczegółów udzielę telefonicznie.

 

Szukaj:

Kopanie stawów, rowów melioracyjnych, studni.

Data:
Województwo:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
30-01-2015 godz. 16:14:39
Warmińsko-mazurskie
Olsztyn
540

Opis:

Firma "Liskop"specjalizuje się w kopaniu stawów, rowów i studni. Jeśli chodzi o stawy gwarantujemy, że wykonany staw będzie wyglądał naturalnie, nie niszczymy drzew oraz otoczenia. W ramach usługi przeprowadzamy niwelację terenu w okół stawu. Jeśli posiadasz stary zamulony zbiornik wodny to pomożemy doprowadzić go do wcześniejszego wyglądu poprzez odmulenie dna oraz regulacje linii brzegowej. Możemy wykonać staw o okrągłym kształcie lub podkowie, palma... Firma "Liskop" kopie stawy a nie baseny przeciw pożarnicze. Życzę miłego dnia :)


Pokaż formularz kontaktu...

przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:

Zlecenia budowlane i remontowe


Inne ogłoszenia w kategorii:

 

Firma hefajstos - kominki,zajmuje się projektowaniem i budową kominków oraz systemów kominkowych. dystrybuujemy również materiały dekoracyjne.(...)

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów z zakresu architektury oraz budownictwa z wykorzystaniem tworzyw sztucznych.specjalizujemy(...)

cena: 70,00 zł
Firma "kret" oferuje usługi dla firm oraz osób indywidualnych 1.przewierty sterowne do śrenicy 200 mm. 2.wbijanie rór(...)

Nadzory iwestorskie kierownictwo budÓw przeglady okresowe budynkÓw kontakt 696444784

Oferujemy usŁugi w zakresie wywozu: odpady budowlano-remontowe (gruz, beton,cegła, płyta, styropian, ceramika i wszystko co pozostanie(...)

cena: 50,00 zł
Wykonujemy więźby dachowe i przykrycia, tanio i solidnie.proszę oglądać fotografie. ceny od 50zł/m2. proszę o kontakt, dariusz krawiec,(...)

Tel. 606-607-584 oferuje wykonanie prac w zakresie: -malowanie, szpachlowanie -ocieplanie zewnętrzne, tynk strukturalny -posadzkarstwo,(...)

cena: 1,00 zł
Kierownik budowy, konstruktor, nadzory budowlane, projekty konstrukcji. zapraszam.

Solidna brygada z ukrainy podejmie prace budowlane oraz remontowe w konkurencyjnych cenach. budowa domów od podstaw wszelkiego rodzaju prace(...)

Ogrodzenie z płyt betonowych ozdobnych, jest świetnym rozwiązaniem, gdyż stanowi dobre zabezpieczenie posesji, nie wymaga konserwacji, ozdobne(...)

REGULAMIN
Copyright © 2012 ogloszenia-budowlane.net