Cennik usług budowlanych

Zlecenia budowlane

Zlecę wykonanie balustrad - Warszawa
Zlecę wykonanie balustrad schodowych wraz z pochwytami, wysokość to 110cm. Balustrady wykonane z profili ocynkowanych malowanych proszkowo, montaż pochwytu drewnianego dąb...
Zlecę wykonanie podbitki pcv - Wojkowice
Zlecę wykonanie podbitki (konstrukcja jest wykonana) z pcv. Interesują mnie Wykonawcy z doświadczeniem. Możliwość rozpoczęcia prac od zaraz. Proszę o kontakt telefoniczny.
Zlecę murowanie doniczek - Wojkowice
Zlecę wymurowanie 20 doniczek z łupka. Szczegółów udzielę telefonicznie.
Remont dachów kompleksu garażowego - Warszawa
Wspólnota remont dachów i rynien kompleksu garażowego: 8 budynków garażowych. Zakres prac: wymiana rynien oraz pasa nadrynnowego oraz kominków wentylacyjnych na metalowe...
Zlecę budowę drogi - Pólko
Zlecę wykonanie 40mb drogi dojazdowej o szerokości 5m. Podłoże gliniaste, nawierzchnia z tłucznia.
Zlecę montaż domofonu - Toporowice
Zlecę montaż domofonu. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę o poważne oferty, oczekuję gwarancji na wykonaną usługę.
Zlecę wykonanie projektu garażu - Łączna
Zlecę wykonanie projektu garażu o powierzchni 62m2. Garaż z przeznaczeniem na samochód dostawczy i osobowy wykonany z płyt betonowych i betonowych słupków. Konstrukcja prostokątna...
Zlecę montaż napędu bramy - Toporowice
Zlecę montaż napędu do bramy. Jedna z bram jest wjazdowa dwuskrzydłowa, zaś druga garażowa segmentowa. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę...
Zlecę montaż szamba - Opypy
Zlecę dostawę oraz montaż szamba. Interesuje mnie kompleksowa usługa wraz z wykopem instalacją szamba wraz z atestami niezbędnymi do odbioru budynku i podłączenie do budynku.
Zlecę obłożenie kominów blachą - Sosnowiec
Zlecę obłożenie trzech kominów blachą cynkową. Więcej szczegółów udzielę telefonicznie.

 

Szukaj:

Kopanie stawów, rowów melioracyjnych, studni.

Data:
Województwo:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
18-08-2014 godz. 09:03:26
Warmińsko-mazurskie
Olsztyn
387

Opis:

Firma "Liskop"specjalizuje się w kopaniu stawów, rowów i studni. Jeśli chodzi o stawy gwarantujemy, że wykonany staw będzie wyglądał naturalnie, nie niszczymy drzew oraz otoczenia. W ramach usługi przeprowadzamy niwelację terenu w okół stawu. Jeśli posiadasz stary zamulony zbiornik wodny to pomożemy doprowadzić go do wcześniejszego wyglądu poprzez odmulenie dna oraz regulacje linii brzegowej. Możemy wykonać staw o okrągłym kształcie lub podkowie, palma... Firma "Liskop" kopie stawy a nie baseny przeciw pożarnicze. Życzę miłego dnia :)


Pokaż formularz kontaktu...

przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:

Zlecenia budowlane i remontowe


Inne ogłoszenia w kategorii:

 

Firma energo zleci wykonanie posadzek z płytek ceramicznych 60x60. zainteresowane brygady prosimy o składanie ofert na adres: l.gruszka@energobytom.pl(...)

Firma "rur-wod" oferuje państwu profesjonalne usługi z zakresu instalacji gazowej, wodnej oraz urządzeń grzewczych, przy zastosowaniu(...)

Fachowa i terminowa realizacja zleceń. tel. 696 770 109

cena: 145,00 zł
Drzwi wewnętrze 166 wzorów 36 kolorów lakierowane,foliowane,fornirowane,drewniane ,pojedyńcze 60,70,80,90,100cm podwójne 120-200cm przesuwane(...)

Tel. 503 073 395 kierownik budowy, inspektor nadzoru inwestorskiego, odbiory mieszkań, certyfikaty energetyczne budynków, przeglądy okresowe(...)

Podwykonawstwo i świadczenie usług na zlecenie przy budowie kanalizacji dla sieci teletechnicznych, elektroenergetycznych, gazowych, wodnych(...)

cena: 1,00 zł
Firma Świętokrzyskie centrum budowlane przyjmie zlecenia. jesteśmy głównymi wykonawcami projektów budowlanych. zajmujemy się budową(...)

cena: 100,00 zł
Kwatery dla pracowników w warszawie dla grupy 4-30 osób,komfortowe warunki,pościel,tv,agd,parking,magazyn,ochrona,faktury możliwość wynajmu(...)

cena: 1,00 zł
Ekipa remontowo-budowlana przyjmie zlecenia budowy domów z drewna ,altan,saun itp.

Kompleksowa budowa domów, najnowsze rozwiązania w zakresie budownictwa, remonty, fachowe doradztwo, firma z 20-letnią tradycją.

REGULAMIN
Copyright © 2012 ogloszenia-budowlane.net