Cennik usług budowlanych

Zlecenia budowlane

Zlecę wykonanie balustrad - Warszawa
Zlecę wykonanie balustrad schodowych wraz z pochwytami, wysokość to 110cm. Balustrady wykonane z profili ocynkowanych malowanych proszkowo, montaż pochwytu drewnianego dąb...
Zlecę wykonanie podbitki pcv - Wojkowice
Zlecę wykonanie podbitki (konstrukcja jest wykonana) z pcv. Interesują mnie Wykonawcy z doświadczeniem. Możliwość rozpoczęcia prac od zaraz. Proszę o kontakt telefoniczny.
Zlecę murowanie doniczek - Wojkowice
Zlecę wymurowanie 20 doniczek z łupka. Szczegółów udzielę telefonicznie.
Remont dachów kompleksu garażowego - Warszawa
Wspólnota remont dachów i rynien kompleksu garażowego: 8 budynków garażowych. Zakres prac: wymiana rynien oraz pasa nadrynnowego oraz kominków wentylacyjnych na metalowe...
Zlecę budowę drogi - Pólko
Zlecę wykonanie 40mb drogi dojazdowej o szerokości 5m. Podłoże gliniaste, nawierzchnia z tłucznia.
Zlecę montaż domofonu - Toporowice
Zlecę montaż domofonu. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę o poważne oferty, oczekuję gwarancji na wykonaną usługę.
Zlecę wykonanie projektu garażu - Łączna
Zlecę wykonanie projektu garażu o powierzchni 62m2. Garaż z przeznaczeniem na samochód dostawczy i osobowy wykonany z płyt betonowych i betonowych słupków. Konstrukcja prostokątna...
Zlecę montaż napędu bramy - Toporowice
Zlecę montaż napędu do bramy. Jedna z bram jest wjazdowa dwuskrzydłowa, zaś druga garażowa segmentowa. Interesuje mnie kompleksowe wykonanie zlecenia wraz z materiałem. Proszę...
Zlecę montaż szamba - Opypy
Zlecę dostawę oraz montaż szamba. Interesuje mnie kompleksowa usługa wraz z wykopem instalacją szamba wraz z atestami niezbędnymi do odbioru budynku i podłączenie do budynku.
Zlecę obłożenie kominów blachą - Sosnowiec
Zlecę obłożenie trzech kominów blachą cynkową. Więcej szczegółów udzielę telefonicznie.

 

Szukaj:

Kopanie stawów, rowów melioracyjnych, studni.

Data:
Województwo:
Lokalizacja:
Wyświetleń:
19-05-2014 godz. 07:25:45
Warmińsko-mazurskie
Olsztyn
361

Opis:

Firma "Liskop"specjalizuje się w kopaniu stawów, rowów i studni. Jeśli chodzi o stawy gwarantujemy, że wykonany staw będzie wyglądał naturalnie, nie niszczymy drzew oraz otoczenia. W ramach usługi przeprowadzamy niwelację terenu w okół stawu. Jeśli posiadasz stary zamulony zbiornik wodny to pomożemy doprowadzić go do wcześniejszego wyglądu poprzez odmulenie dna oraz regulacje linii brzegowej. Możemy wykonać staw o okrągłym kształcie lub podkowie, palma... Firma "Liskop" kopie stawy a nie baseny przeciw pożarnicze. Życzę miłego dnia :)


Pokaż formularz kontaktu...

przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:

Zlecenia budowlane i remontowe


Inne ogłoszenia w kategorii:

 

Tel. 503 073 395 kierownik budowy, inspektor nadzoru inwestorskiego, odbiory mieszkań, certyfikaty energetyczne budynków, przeglądy okresowe(...)

cena: 24,00 zł
Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniu tynków maszynowych, oraz w kompleksowym wykańczaniem wnętrz. swoją ofertę kierujemy(...)

Witam. wykonam usługi budowlane (tanio). mam kilkuletnie doświadczenie w tej branży jak i na dachach i jako stolarz budowlany (montaż drzwi(...)

Solidna brygada z ukrainy podejmie prace budowlane oraz remontowe w konkurencyjnych cenach. budowa domów od podstaw wszelkiego rodzaju prace(...)

Tel. 696 770 109 rzetelne i terminowe wykonanie zleceń. www.nadzory-budowlane.com

Ślusarstwo produkcyjne-bramy, ogrodzenia, balustrady specjalista ślusarz z uprawnieniami tig, mig, imma na zlecenie profesjonalnie wykona: -balustrady -ogrodzenia -bramy(...)

Oferujemy usługi budowlane i remontowe. zajmujemy się budowa domów pod klucz, jak również w stanie surowym, pracami elektrycznymi, hydraulicznymi,(...)

Ogólny zakres oferowanych usług to: ocena stanu technicznego obiektów budowlanych w zakresie instalacji sanitarnych inwentaryzacje budowlane odbiór(...)

cena: 50,00 zł
Witamy jesteśmy z firmy artimur zajmujemy się nakładaniem stiuków weneckich i glinek weneckich stiuk wenecki pasuje świetnie do łazienek(...)

Tel. 503 073 395 jestem magistrem inżynierem budownictwa z uprawnieniami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.(...)

REGULAMIN
Copyright © 2012 ogloszenia-budowlane.net